Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Додатковий силіконовий складаний контейнер для холодильника допоможе організувати простір у вашому холодильнику. Зручно вішається на плоску скляну полицю. Завдяки цьому пластиковому контейнеру у вас з'явиться більше місця в холодильнику. У додатковому контейнері для холодильника можна зберігати яйця, часник, сирки, зелень та інші невеликі продукти.
Контейнер для холодильника дуже зручний у використанні і не займає багато місці, даруючи при цьому додатковий простір.
Розмір контейнера: 23х23 см;
- висота у розкладеному вигляді – 4.5 см;
- висота у складеному вигляді – 1.5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 23 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Квадратна |
| Застосування | Універсальне |
| Колір | Зелений |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |




