Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна перцемолка сподобається вам саме своєю універсальністю, адже вона підходить не тільки для перемелювання перцю, а й крупної солі чи сухих спецій. Довговічність млинку для перцю та спецій забезпечує керамічний механізм. До речі, завдяки регулюванню, яке знаходиться у верхній частині перецемолки, ви можете самостійно встановлювати ступінь помелу спеції.
- Розміри млинка для перцю: 17х4.6х4.6 см;
- Вага: 120 г;
- Матеріал: дерево, сталь/алюміній, кераміка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип млина | Механічна |
| Призначення | Універсальна |
| Матеріал | Дерево |
| Механізм | Керамічний |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Висота | 170 мм |
| Діаметр | 46 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Колір | Коричневий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Кількість ємностей | 1 |
| Тип | Млинок |
| Об`єм | 65 мл |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Состав набора | |
| Перечниця | 1 шт. |






