Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Деко кругле для приготування пирогів та тортів виготовлене з вуглецевої сталі і покрите особливо міцною кам'яною крихтою Diamond. Завдяки цьому форма має антипригарні властивості. Якщо дотримуватися правил догляду за формою, то вона довгі роки радуватиме вас своєю якістю під час запікання смачних тортів, солодких чи солоних пирогів.
Правила користування дека з кам'яним покриттям
- Щоб уникнути появи мікротріщин форму не рекомендується швидко нагрівати або охолоджувати.
- Не використовуйте гострі та металеві прилади для вилучення страв з дека з покриттям.
- Не можна мити форму абразивними або хімічними миючими засобами та жорсткими губками.
- Мити в посудомийній машині не рекомендується.
Характеристики форми:
- Матеріал: вуглецева сталь з антипригарним покриттям;
- Розмір внутрішній: 22х22х5 см;
- Розмір зовнішній: 23х23х5 см;
- Розмір дна: 21х21 см;
- Температурний діапазон: від -40 до +240 ° С;
- Вага: 330 г.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | A-plus |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Тип дна | Гладке |
| Ручки | Немає |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Іспанія |
| Антипригарне покриття | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота бортика | 50 мм |
| Вага | 0.33 кг |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Кришка | Немає |
| Решітка-гриль | Немає |
| Максимально допустима температура | 240 град. |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |







