Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форма з діамантовим покриттям A-Plus CF-1132 - це широкий асортимент сучасного посуду та приладдя для приємного приготування їжі, які внесуть легкість, витонченість та вишуканість у вашу кухню завдяки якості виробництва та сучасному дизайну. Форма для випічки A-Plus CF-1132 має антипригарне внутрішнє покриття - міцна кам'яна крихта Diamond.
Така форма ідеально підходить для випікання хліба, кексів, приготування смачних запіканок та пирогів.
Характеристики товару
- Довжина - 24 см;
- Ширина - 14 см;
- Висота бортика - 6.7 см;
- Вага: 260 г;
- Матеріал: вуглецева сталь;
- Зовнішнє і внутрішнє покриття - кам'яна крихта Diamond;
- Форма: прямокутна.
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Виробник | A-plus |
| Призначення форми | Для м'яса, Для хліба, Для пирога, Для кексу |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота стінок | 67 мм |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Колір | Чорний |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість осередків | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Основні атрибути | |
| Тип дна | Гладке |









