Машинка-тример для стрижки волосся багатофункціональна Kamille 6800 електрична 240W з 4 насадками, гребінцем та ножицями





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка для стрижки Kamille 6800 електрична – це відмінний варіант тримера для стрижки як для домашнього використання, так і в перукарнях.
Машинка підходить для стрижки волосся, бороди, моделювання зачісок.
Характеристики машинки для стрижки Kamille 6800:
- Напруга: 220-240 В/50-60 Гц;
- Потужність: 12 Вт;
- Ричаг регулювання висоти стрижки;
- Матеріал: АБС-пластик + метал;
- Довжина шнура: 160 см;
- Розмір машинки: 19.5х6х5 см;
- Розмір леза: 4.7х4 см;
- Вага машинки: 355 г;
- Розмір пакування: 24х18х6 см;
- Вага упаковки: 497 г.
Комплектація:
- Машинка для стрижки;
- Насадки – 4 шт. для стрижки (3 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм);
- Щітка для очищення лез;
- Олія для змащування;
- Гребінець;
- Ножиці;
- Інструкція;
- Фірмова упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для стрижки голови |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ширина леза | 40 мм |
| Керамічне покриття | Ні |
| Насадка для філіровки | Так |
| Бритвене насадка | Так |
| Насадка-тример для носа і вух | Ні |
| Насадка-тример для тіла | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Дорожній футляр | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.6 м |
| Вага | 0.355 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прогумований держак | Так |




